Doprava od 49 EUR Packetou ZADARMO! Pri registrácii aj vernostné zľavy!

PREMIUM zvýhodnené päťbalenie čLOVEčín

Kompletná zbierka všetkých edícií čLOVEčín za zvýhodnenú cenu (úspora takmer 10 EUR a doprava kuriérom zadarmo), ktorou obdarujete rodinu, partnera, priateľov, kolegov, deti, aj seba. :)

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Kód: 123
€131,70 –8 % €121
PREMIUM zvýhodnené päťbalenie čLOVEčín
PREMIUM zvýhodnené päťbalenie čLOVEčín
Tip
€131,70 –8 %
človečina muži

V tomto zvýhodnenom päťbalení na Vás a vašich blízkych čakajú všetky naše vzťahové komunikačné hry. 

Univerzálna čLOVEčina - edícia do akéhokoľvek vzťahu či prostredia, ktorá prináša otvorené a zaujímavé rozhovory, a tiež mnoho odvážnych tém. Pomôže prehĺbiť vaše existujúce vzťahy a tiež nadviazať tie nové. Obsahovo a tématicky  naša najpestrejšia verzia- 200 kartičiek v úrovniach Komfort a Rozvoj v podobe Otázok, Aktivít aj Výziev týždňa.

človečina univerzalna

 

 

čLOVEčina pre páry- Náš bestseller a vaša najobľúbenejšia edícia. Pre odvážne páry pozývajúce do svojho vzťahu a života viac otvorenosti, vrúcnosti a vášne. Rozkryte svoj vzťahový príbeh a spoločne sa rozpomeňte na krásu svojho vzťahu.  Edícia na reflexiu, prehĺbenie a spojenie v partnerskom živote. 215 kartičiek v hracích kategóriách Vzťah a Intimita. Obsahovo naša najbohatšia edícia. 

človečina pre páry

čLOVEčina Spolu k sebaláske- Naša najhlbšia edícia, ktorá vás v zdieľaní svojich príbehov a tém zavedie ešte hlbšie a bližšie k sebe samým aj sebe navzájom. Preskúma s Vami a vašimi blízkymi váš osobný príbeh a vzťah k sebe a ako tento vzťah a jeho kvalita ovplyvňuje všetky ostatné. Je nežná, citlivá, no priama zároveň a podrží vás aj v témach a oblastiach, do ktorých možno často nevchádzate, no skrývajú mnoho pokladov. Čaká vás v nej 170 jedinečných a odvážnych otázok. 

cLOVEcina nahlad sebalaska

 

čLOVEčina Rodičia a deti- Pre rodičov a deti o 4-10 rokov. Povzbudí deti prirodzene a bez vyzvedania rozhovoriť sa o svojom prežívaní a videní sveta, a tiež pomôže deťom nahliadnuť do prežívania svojich rodičov. 

Čaká na vás 165 kartičiek v troch kategóriách:

1.) Rodičia- kategória LEN pre rodičov, teda hrávate ju sami, bez účasti detí.

2.) Rodičia a deti- kategória pre celú rodinu.

3.) Výzva pre rodinu- Vás pozve k hravým a zážitkovým chvíľam plným pozornosti, bdelosti a ocenenia.

cLOVEcina nahlad rodinna

čLOVEčina Vianoce a nový rok (aktuálna počas celého roka)

Táto sezónna limitovaná edícia je ideálna do rodín so staršími deťmi (12-18r.), viacgeneračných rodín aj do priateľstiev, či párov. 

Samostatne dostupná len vo vianočnej sezóne v cene 18 EUR, no v päťbalení ju nájdete celý rok. 

Ostáva aktuálna počas celého roka, keď si ju ale zahráte počas sviatkov, pomôže vám prehĺbiť ich rodinnú atmosféru. 

Vnesie do rodín aj priateľstiev počas sviatočného obdobia pravé kúzlo a posolstvo Vianoc, blízkosť, vrúcnosť a spojenie. Zároveň ostáva aktuálna aj počas celého roka čím obohatí akékoľvek stretnutie či prispeje k vytvoreniu kvalitného rozhovoru. 

 

cLOVEcina nahlad vianocna

 

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 1.5 kg
Obsahuje:: čLOVEčina- Univerzálna, Pre páry, Spolu k sebláske, Rodičia a deti, Vianoce a Nový rok
Počet kariet:: 200+215+170+165+95
Vhodná pre:: Rodiny, páry, prietľov, kolegov, školy, tínedžerov.
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
GB Avatar autora | 26.9.2022
Už len podmienky hry pri Rodič a dieťa nás oslovily a učíme sa ich žiť aj v praxi...,hráme to najmä v aute, nikto nemôže ujsť ????vynikajúce,výstižne otázky, obohacujúce,pomáha nám to sa spoznávať nenúteným spôsobom... velikánská vďaka ????
5
JB Avatar autora | 15.9.2022
"Hra" pri ktorej každý rozpráva, každý je víťaz a každý si z toho niečo hodnotné odnáša. Obohacuje vzťahy a vnáša väčšie porozumenie a empatiu do života.
5
ZB Avatar autora | 13.12.2021
Mikuláš nám priniesol človečinu Vianoce a Nový rok. Ostatne prinesie Jezisko takze ešte nemáme vyskúšané ale nepochybujem, že to bude rovnako super. Hrame sa cela rodina a zapájame aj takmer 4 ročnú slečnu a jej odpovede sú velmi milé a úprimne a tak isto s nami hra aj nevýrečný tatino ten to tiež zvláda a snaží sa zamyslieť nad odpoveďou. Takze či maly alebo veľký je to jedno vsetci si v tom niečo nájdeme. Ďakujeme