Doprava od 65€ Zasielkovňou v rámci Slovenska ZADARMO! Od 90 eur aj kuriér zadarmo. Vernostné zľavy pri registrácii od 3-10%.

PREMIUM zvýhodnené päťbalenie čLOVEčín

Kompletná zbierka všetkých edícií čLOVEčín za zvýhodnenú cenu (úspora až 10 eur), ktorou obdarujete rodinu, partnera, priateľov, kolegov, deti, aj seba. :)

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Kód: 123
€115 –9 % €105
PREMIUM zvýhodnené päťbalenie čLOVEčín
cLOVEcina nahlady 3D Alll 5ks 211018
Tip
€115 –9 %

V tomto zvýhodnenom päťbalení na Vás a vašich blízkych čakajú všetky naše vzťahové komunikačné hry. 

Univerzálna čLOVEčina - edícia do akéhokoľvek vzťahu či prostredia, ktorá prináša otvorené a zaujímavé rozhovory, a tiež mnoho odvážnych tém. Pomôže prehĺbiť vaše existujúce vzťahy a tiež nadviazať tie nové. Obsahovo najbohatšia verzia a tématicky najpestrejšia- 200 kartičiek v úrovniach Komfort a Rozvoj v podobe Otázok, Aktivít aj Výziev týždňa.

cLOVEcina nahlad univerzal

 

 

čLOVEčina pre páry- Pre odvážne páry pozývajúce do svojho vzťahu a života viac otvorenosti, vrúcnosti a vášne. Rozkryte svoj vzťahový príbeh a spoločne sa rozpomeňte na krásu svojho vzťahu.  Edícia na reflexiu, prehĺbenie a spojenie v partnerskom živote. 165 kartičiek v hracích kategóriách Vzťah a Intimita.

cLOVEcina nahlad parova

čLOVEčina Spolu k sebaláske- Naša najhlbšia edícia, ktorá vás v zdieľaní svojich príbehov a tém zavedie ešte hlbšie a bližšie k sebe samým aj sebe navzájom. Preskúma s Vami a vašimi blízkymi váš osobný príbeh a vzťah k sebe a ako tento vzťah a jeho kvalita ovplyvňuje všetky ostatné. Je nežná, citlivá, no priama zároveň a podrží vás aj v témach a oblastiach, do ktorých možno často nevchádzate, no skrývajú mnoho pokladov. Čaká vás v nej 170 jedinečných a odvážnych otázok. 

cLOVEcina nahlad sebalaska

 

čLOVEčina Rodičia a deti- Pre rodičov a deti o 4-10 rokov. Povzbudí deti prirodzene a bez vyzvedania rozhovoriť sa o svojom prežívaní a videní sveta, a tiež pomôže deťom nahliadnuť do prežívania svojich rodičov. 

Čaká na vás 165 kartičiek v troch kategóriách:

1.) Rodičia- kategória LEN pre rodičov, teda hrávate ju sami, bez účasti detí.

2.) Rodičia a deti- kategória pre celú rodinu.

3.) Výzva pre rodinu- Vás pozve k hravým a zážitkovým chvíľam plným pozornosti, bdelosti a ocenenia.

cLOVEcina nahlad rodinna

čLOVEčina Vianoce a nový rok (aktuálna počas celého roka)

 Táto ,imitovaná edícia je ideálna do rodín so staršími deťmi (12-18r.), viacgeneračných rodín aj do priateľstiev, či párov. 

Ostáva aktuálna počas celého roka, keď si ju ale zahráte počas sviatkov, pomôže vám prehĺbiť ich rodinnú atmosféru. 

Vnesie do rodín aj priateľstiev počas sviatočného obdobia pravé kúzlo a posolstvo Vianoc, blízkosť, vrúcnosť a spojenie. Zároveň ostáva aktuálna aj počas celého roka čím obohatí akékoľvek stretnutie či prispeje k vytvoreniu kvalitného rozhovoru. 

 

cLOVEcina nahlad vianocna

 

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 1.04 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
GB Avatar autora | 26.9.2022
Už len podmienky hry pri Rodič a dieťa nás oslovily a učíme sa ich žiť aj v praxi...,hráme to najmä v aute, nikto nemôže ujsť ????vynikajúce,výstižne otázky, obohacujúce,pomáha nám to sa spoznávať nenúteným spôsobom... velikánská vďaka ????
5
JB Avatar autora | 15.9.2022
"Hra" pri ktorej každý rozpráva, každý je víťaz a každý si z toho niečo hodnotné odnáša. Obohacuje vzťahy a vnáša väčšie porozumenie a empatiu do života.
5
ZB Avatar autora | 13.12.2021
Mikuláš nám priniesol človečinu Vianoce a Nový rok. Ostatne prinesie Jezisko takze ešte nemáme vyskúšané ale nepochybujem, že to bude rovnako super. Hrame sa cela rodina a zapájame aj takmer 4 ročnú slečnu a jej odpovede sú velmi milé a úprimne a tak isto s nami hra aj nevýrečný tatino ten to tiež zvláda a snaží sa zamyslieť nad odpoveďou. Takze či maly alebo veľký je to jedno vsetci si v tom niečo nájdeme. Ďakujeme