Vernostné zľavy pri registrácii od 3-10% (platí pre produkty, ktoré nie sú práve v zľave). Doprava od 35€ v rámci SLovenska Zásielkovňou ZADARMO, od 65€ aj kuriér ZADARMO.

PREDPREDAJ!!!čLOVEčina Rodičia a deti

Povzbudí deti prirodzene a bez vyzvedania rozhovoriť sa o svojom prežívaní a videní sveta, a tiež pomôže deťom nahliadnuť do prežívania svojich rodičov. Vnesie do rodinných chvíľ hravosť, blízkosť a záujem.

Predpredaj
Kód: 108
€24
Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.21 kg

!Predpredaj s dodaním koncom októbra!

Hravosť, blízkosť a záujem v rodine... 

 

Edícia Rodičia a deti pre rodičov a deti od 4-10 rokovvnesie do spoločného rodinného života novú formu otvorenosti a kvalitne stráveného času. Bude spoločne s vami oslovovať témy rodičovstva, každodennosti aj zmien a vývoja, ktorým ako rodina v čase prechádzate.

Malí človečinári, ktorí s vami tak radi odpovedajú na otázky z človečín sa dočkali edície ušitej im priamo na mieru. 

Hra obsahuje tri kategórie kartičiek:

Kategória Rodičia- otázky len pre rodičov, aby mohli reflektovať svoju rodičovskú cestu.  Bude s vami oslovovať vaše rodičovské výzvy, radosti aj poznania. Skrz lepšie vzájomné pochopenie vás podporí byť v spoločnom rodičovstve vnímavým tímom a silným párom, ktorý je pre svoje deti prístavom lásky dôvery, bezpečia a zdravého vedenia. 

20211006_093322

 

 

Kategória Rodičia a deti-  pozve vás a vaše deti hravo, láskavo a milo vzájomne nahliadnuť do svojich dospelácko- detských svetov a podozvedať sa o sebe navzájom mnoho tajommstiev. Užijete si s ňou veľa úsmevnosti aj blízkosti. Už žiadne výzvedy a jednoslovné odpovede. Táto kategória úplne prirodzene a nenásilne rozhovorí deti aj rodičov. Zdieľajte spolu svoje príbehy či situácie, ktoré každý z vás môže prežívať úplne jedinečne. 

20211006_093358

 

 

Výzva pre rodinu- vás pozve k hravým a zážitkovým chvíľam plným pozornosti, bdelosti a ocenenia. Vytvorí priestor pre spoločnú zábavu, hravosť a užitočné rodinné rituály, ktoré rodine vytvoria kúzelné chvíle. Tieto výzvy vás podporia vyhradiť si v rodine na seba navzájom viac kvalitného času. Prenesú vás k chvíľam spolupráce, zábavy, dôvery aj zodpovednosti, kde každý z vás má svoje dôležité miesto a je nenahraditeľnou súčasťou vášho rodinného sveta. 

20211006_093340

 

Vhodná pre:

  • Rodiny s deťmi od 4-10 rokov. Cíťte sa však smelo skúšať aj so staršími, či mladšími deťmi.
  • Rodiny, ktoré si v uponáhľanej každodennosti túžia vytvoriť aspoň malú chvíľu na spoločné prepojenie.
  • Rodiny, ktoré vítajú príležitosť dozvedieť sa o svete dospelých a svete detí niečo viac.
  • Rodičov, ktorí chcú byť bližšie prežívaniu svojich detí.
  • Deti, ktoré si užívajú a vyhľadávajú spoločné chvíle, aj pre deti, ktoré sú nejakú dobu utiahnutejšie a potrebujú sa do rodiny opäť zapojiť a nájsť v nej zázemie a útočisko.
  • Každého, kto je hravý aj zvedavý a ochotný sa od detí učiť ľahkosti a prirodzenosti, s ktorou my dospelí často strácame kontakt. 
  • Škôlky, školy a zariadenia pre deti, kde sa po výbere vhodných otázok či aktivít môže zapojiť celý kolektív a prehĺbiť vzťah učiteľ/ka- dieťa. 
  • Učiteľov/ učiteľky v predškolských zariadeniach, či na prvom stupni, ktorí/é môžu hru používať v práci s rodičmi a rodinami, či celým rodinným kolektívom.

Čaká na vás 165 kartičiek.

Kategória Rodičia- 70 kartičiek.

Kategória Rodičia a deti- 80 kartičiek.

Kategória Výzva pre rodinu- 15 kartičiek.

Odporúčania k hre, aby ste si vedeli spoločne vytvoriť priestor prijatia a otvorenosti v hlbšej kvalite. 

Remini20210928224359739

Nech sa každé dieťa cíti videné, počuté a milované a rodinám je spolu radostne a pravdivo. 

Dospoznania...

Daniela a Saša

 

Edícia sa objednáva v predpredaji s doručením začiatkom novembra.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: