Doprava od 20€ Zasielkovňou v rámci Slovenska ZADARMO! Od 65 eur aj kuriér zadarmo. Vernostné zľavy pri registrácii od 3-10% (platí pre produkty, ktoré nie sú práve v zľave). Zohľadnňujú sa do zľavy aj minulé objednávky.

čLOVEčina Vianoce a Nový rok- aktuálna počas celého roka

Limitovaná edícia, ktorá do rodín aj priateľstiev vnesie počas sviatočného obdobia pravé kúzlo a posolstvo Vianoc, blízkosť, vrúcnosť a spojenie. Zároveň ostáva aktuálna aj počas celého roka. 

Môžeme doručiť do:
1.12.2021
Skladom
Kód: 114
€18
Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.15 kg

Limitovaná edícia, ktorá je tento rok rozšírená oproti svojej minuloročnej verzii  o 30 nových kartičiek!

Vzťahová komunikačná hra čLOVEčina Vianoce a Nový rok nás bude sprevádzať obdobím, keď rekapitulujeme a trávime spolu viac času než obvykle.

 

Spoločne strávený čas je ideálnou príležitosťou postarať sa o spoločné vzťahy a pozvať do nich ešte viac záujmu, blízkosti a vzájomnej vďačnosti.  Táto edícia je ideálna do rodín so staršími deťmi (12-18r.), viacgeneračných rodín aj do priateľstiev, či párov. 

Ostáva aktuálna počas celého roka, keď si ju ale zahráte počas sviatkov, pomôže vám prehĺbiť ich rodinnú atmosféru. 

 

Obsahuje kartičky s otázkami a aktivitami rozdelenými do troch kategórií:

IMG_4075

 1. Otázky, ktoré vám pomôžu reflektovať uplynulý rok, a zároveň vás pozvú nahliadnuť s víziami do toho prichádzajúceho. Pomôžu vám vniesť do sviatočnej atmosféry skutočné posolstvo Vianoc. Podporia vás zastaviť sa, zhodnotiť a doceniť, čo všetko vám prežité obdobie prinieslo a uzrieť svoj život a prežívanie v širšej perspektíve. Tiež budú zvedavé na vaše sny, plány, túžby aj osobný príbeh. 
 2. Aktivity: mimoriadne krásne a citlivé pozvania k sviatočným rodinným slávnostiam, ktoré vnesú medzi vás chvíle čara a malých zázrakov. Ideálne k sviatočnému stolu alebo pod stromček, kedy rodina túži po slávnostnych chvíľach plných blízkosti, vďačnosti a spojenia. Ostávajú aktuálne počas celého roka, kedy ich môžete použiť vždy, keď sa ako rodina porebujete viac prepojiť a navrátiť k sebe navzájom. Dojímavé chvíle, ktoré sa môžu stať novou sviatočnou tradíciou. 
 3. Rodinný kvíz: uvoľnené, zábavné a zvedavé otázky, ktoré sa budú zaujímať o jednotlivých členov rodiny či kamarátskej skupiny. Ideálne počas uvoľnenej atmosféry na Silvestra či medzi sviatkami, ale aj počas celého roka. 

IMG_4077

 

Čo vám hra prinesie?

 • Kúzelné chvíle, kedy sa môžete rozpomenúť na seba samých aj seba navzájom.
 • Príležitosť doceniť a uzrieť, čo v bežnom ruchu života považujete za samozrejmosť.
 • Bude s vami otvárať aj zdieľať témy a vaše osobné príbehy, na ktoré bežne nevzniká príležitosť či priestor. 
 • Navodí slávnostnú atmosféru a vnesie skutočné posolstvo Vianoc medzi všetkých členov rodiny, priateľov či partnerov. 
 • Nežné, citlivé a úprimné chvíle, ktoré vám umožnia dozvedieť sa o sebe opäť niečo nové.

 

Ideálna pre:

 • Rodiny so staršími deťmi, vemi vhodná pre adolescentný vek, kedy namiesto vyzvedania sa dá veľmi prirodzene nadviazať rozhovor aj s mládežníkmi. K aktivitám je tiež veľmi prospešné prizvať aj úplne malé deti, ktoré ostávajú z prežitej atmosféry úplne očarené a veľmi rady a krásne sa zapájajú. 
 • Viacgeneračné rodiny.
 • Priateľstvá, ktoré sa počas sviatkov stretávajú na vzájomných návštevách.
 • Páry.
 • Jednotlivcom poslúži na sebareflexiu aj v súkromí.

 

Hra obsahuje:

95 kartičiek- 55 Otázky, 10 Aktivity, 30 Rodinný kvíz.

Odporúčania k hre, ktoré vám poslúžia vyťažiť z hry pre seba maximum.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: