Doprava od 49 EUR Packetou ZADARMO! Pri registrácii aj vernostné zľavy!

Zvýhodnené TROJBALENIE- Univerzálna, Pre páry, Spolu k sebaláske

Zvýhodené trojbalenie- čLOVEčina Univerzálna, Pre páry, Spolu k sebaláske za zvýhodnenú cenu s úsporou až 4 eurá a s dopravou ZADARMO.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 117
€84,70 –5 % €79,90
Zvýhodnené TROJBALENIE- Univerzálna, Pre páry, Spolu k sebaláske
krabicky3D par uni seba 230928 2
€84,70 –5 %
človečina muži

Krásna a pestrá kombinácia tém aj životných oblastí, ktorých sa otázky v hrách dotýkajú. 

 

Univerzálna edícia- naša prvá edícia, ktorá prešľapala cestu segmentu vzťahových komunikačných hier. Naša vlajková loď, ktorá je tématicky najpestrejšia a obsahovo najbohatšia zo všetkých našich edícii. Čaká vás v nej 200 kartičiek- otázky, aktivity, výzvy týždňa a dve hracie úrovne- Komfort a Rozvoj.

čLOVEčina pre páry- Pre odvážne páry pozývajúce do svojho vzťahu a života viac otvorenosti, vrúcnosti a vášne. Rozkryte svoj vzťahový príbeh a spoločne sa rozpomeňte na krásu svojho vzťahu. 

165 kartičiek s otázkami a aktivitami v dvoch hracích kategóriách- Vžťah a Intimita. 

čLOVEčina Spolu k sebaláske- naša najhlbšia edícia, ktorá je skvelou pokračovacou nadstavbou pre skúsených človečinárov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú ísť do svojich tém ešte odvážnejšie, hlbšie a zvedavejšie. Je nežná, citlivá, no priama zároveň a podrží vás aj tam, kde by bolo ľahšie pred sebou uhnúť. Čaká vás v nej 170 kartičiek. 

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.719 kg
5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KG Avatar autora | 19.1.2023
Skvelá, nádherná, jemná a intímna hra, ktorá nie je klasickou hrou, ale skôr sondou seba poznania, prepojenia, poznania, zblíženia a kultiácie vzťhahov, nech sa už jedná o partnerský vzťah, priateľov, či vzťah sama so sebou. Kartičky chodia s nami na cesty :) Je to hodnotne strávený čas sebareflexie a poznávania. Už teraz sa teším, ako Človečinou obdarujem i ďalšie mne blízke bytosti :) a zároveň, že si doplním toto trojbalenie i o ďalšie človečinové hry.
5
K Avatar autora | 9.12.2021
Ďakujem, že som si nekúpila len nejaké,,hry", ale tak hodnotný čas s partnerom aj priateľmi. Zakaždým nám to prinesie rozhovory, ktoré v nás zanechajú stopu. Odporúčam ďalej.
5
ŠM Avatar autora | 29.11.2021
Super vec.
4
MG Avatar autora | 26.11.2021
spokojný, splnilo očakávanie. Skutočne, dobrá vec. Odporučil som, budete mať nového zákazníka.