Doprava od 20€ Zasielkovňou v rámci Slovenska ZADARMO! Od 65 eur aj kuriér zadarmo. Vernostné zľavy pri registrácii od 3-10% (platí pre produkty, ktoré nie sú práve v zľave). Zohľadnňujú sa do zľavy aj minulé objednávky.

Zvýhodnené TROJBALENIE- Univerzálna, Pre páry, Spolu k sebaláske

Zvýhodené trojbalenie- čLOVEčina Univerzálna, Pre páry, Spolu k sebaláske za zvýhodnenú cenu s úsporou až 4 eurá a s dopravou ZADARMO.

Môžeme doručiť do:
1.12.2021
Skladom
Kód: 117
€73 –5 % €69
Kategória: Spoločenské hry
Hmotnosť: 0.719 kg
Zvýhodnené TROJBALENIE- Univerzálna, Pre páry, Spolu k sebaláske
€73 –5 %

Krásna a pestrá kombinácia tém aj životných oblastí, ktorých sa otázky v hrách dotýkajú. 

 

Univerzálna edícia- naša prvá edícia, ktorá prešľapala cestu segmentu vzťahových komunikačných hier. Naša vlajková loď, ktorá je tématicky najpestrejšia a obsahovo najbohatšia zo všetkých našich edícii. Čaká vás v nej 200 kartičiek- otázky, aktivity, výzvy týždňa a dve hracie úrovne- Komfort a Rozvoj.

čLOVEčina pre páry- Pre odvážne páry pozývajúce do svojho vzťahu a života viac otvorenosti, vrúcnosti a vášne. Rozkryte svoj vzťahový príbeh a spoločne sa rozpomeňte na krásu svojho vzťahu. 

165 kartičiek s otázkami a aktivitami v dvoch hracích kategóriách- Vžťah a Intimita. 

čLOVEčina Spolu k sebaláske- naša najhlbšia edícia, ktorá je skvelou pokračovacou nadstavbou pre skúsených človečinárov, ale aj pre všetkých, ktorí chcú ísť do svojich tém ešte odvážnejšie, hlbšie a zvedavejšie. Je nežná, citlivá, no priama zároveň a podrží vás aj tam, kde by bolo ľahšie pred sebou uhnúť. Čaká vás v nej 170 kartičiek. 

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
MG Avatar autora | 26.11.2021
spokojný, splnilo očakávanie. Skutočne, dobrá vec. Odporučil som, budete mať nového zákazníka.