Doprava od 49 EUR Packetou ZADARMO! Pri registrácii aj vernostné zľavy!

Ako sa "TO JE TVOJE" mení na "NAŠE"..

To je TVOJE, nie moje. To si zrieš a mňa z toho vynechaj, preložené tiež- ,,O túto časť teba nestojím, neobťažuj ma s ňou, do nášho vzťahového priestoru ju neťahaj, nie je tu vítaná."
 
Alebo tiež: Sterapkuj si to, je to tvoja zodpovednosť.
Tiež: ,,Ak to TEBE vadí, ty si to zrieš. "
 
Rôzne ,,učenia" by nás potľapkali po pleci, ako uchopujeme vlastnú silu a máme ,,hranice". 
 
Čo keď ale, ak sme spolu vo vzťahu, tvoje aj moje sa stáva NAŠE? Bez ohľadu na to ,či mi to ladí do mandaly alebo nie? 
 
Najskratkovitejšia cesta do vzťahového vyhnanstva je veta to je TVOJE. Najkratšia cesta k zahanbovaniu je: Toto z teba nechcem, radšej to schovaj, odstráň, neprinášaj, vyžeň spomedzi nás. 
 
Príroda však všetko, čo nie je rozpoznané, urobí väčšie, aby to bolo UZNANÉ. 
 
Keď máme ochotu uvidieť  to ako NAŠE, pripravení zahrnúť to zvedavosťou, priestorom a poznaním, môže to nášmu vzťahu slúžiť ako najvernejší kompas k novému druhu intimity a neraz aj novému spoločnému smerovaniu.
 
Nezbavujeme sa tu zodpovednosti ani nepreberáme zodpovednosti, ktoré nám nepatria. Otvárame sa zodpovednosti v úplne novej úrovni. Zodpovednosti, ktorá nevrhá šípy do šarlátového písmena, ktorým sa navzájom značkujeme. Je to zodpovednosť, ktorá naopak šarlátové písmeno sníma dole a prešije ho do erbu spoločne nadobudnutého vzťahového bohatstva a poznania. 
 
Náš vzťah nás oboch obsahuje aj presahuje zároveň, preto spolu tvoríme niečo tretie, čo by sme bez druhého nedokázali. Je to ako keď žena a muž stvoria dieťa. Je z nich oboch, no zároveň je úplne SVOJE a sebou. Je samostatnou bytosťou. Takou je aj náš vzťah. Či už partnerský, kamarátsky, rodinný, pracovný... Vo vzťahu sa MOJE aj TVOJE stáva NAŠE. Vtedy je útočiskom, kde je možné skúmať, objavovať a premieňať. Podporované silou prirodzeného cyklu života a vedomia. Namiesto snahy kresať zo seba navzájom to, čo nás nebolí. 
 
 
Rozpoznávame sa aj tu, a sú to zakaždým dojímavé sebastretnutia.
 
 
Atlas pre vzťahy ti môže pristávať pravidelne do tvojho mailu.