Doprava od 49 EUR Packetou ZADARMO! Pri registrácii aj vernostné zľavy!

Žlté karty budovania značky čLOVEčina

PREDPREDAJ! Dodanie do 20.6.2024

Spoznajte seba a svoju značku vďaka 95 špeciálne zostaveným otázkam od autora bestsellera Žltá kniha budovania značky, Michala Pastiera. Aktuálny marketingový bestseller vám teraz prinášame aj v podobe hry, ktorá do tajov brandingu zasvätí celú firmu, lídra aj tím. 

Dostupnosť Doručenie do 20.6.2024
Kód: 201
€27,90
Žlté karty budovania značky čLOVEčina
človečina muži

hra-pre-timy_1

Ide o nakopávací set pre všetkých, ktorí rozmýšľajú o vybudovaní novej značky, transformovaní existujúcej firmy, produktu alebo samého seba v dobe chaosu a nepozornosti. 

Urobte si interný workshop s kolegami, alebo sa pohádajte sami so sebou. :)

Stojí to za to, lebo sa nielen naučíte, ako zarobiť viac, ale si aj upracete v hlave a ušetríte mnoho času, energie a finančných rezerv tým, že sa vyhnete drahým a zbytočným chybám a naučíte sa sústrediť na to podstatné.

biznis-pastier

Potiahnite si kartičku, odpovedzte si na otázky a či už sami, alebo s tímom nadviažte vzťah so svojím podnikaním, víziou aj krokmi, ktoré vám ju pomôžu zrealizovať.

 

O autorovi: 

Michal Pastier je podnikateľ, investor a marketér s vyše 15-ročnou praxou, počas ktorej pracoval na viac ako 250 projektoch nových značiek a pomohol pomenovať viac ako 170 z nich. 

S vyše 200 kreatívnymi oceneniami patrí medzi najoceňovanejších reklamných tvorcov v regióne. 

Tiež bol zaradený medzi Top 100 európskych inovátorov podľa Google a Financial Times, dostal sa na obálku Forbesu aj do rebríčka Forbes 30 pod 30.

Cieľom jeho tímov je pomáhať slovenským firmám byť svetovými a nezdržiavať sa úvodnými chybami pri budovaní značiek spoločností, produktov a služieb. 

 

zlta-kniha-pastier-clovecina

 

Kategórie otázok:

1.) Zrkadlo zakladateľa

2.) Zrkadlo značky

3.) Hodnoty, vízia, misia

4.) Poslanie

5.) Kmeň značky

6.) Ulica značky

7.) -OSŤ značky

8.) Miniaudit značky

9.) Komunikácia

10.) Zmeny v značke


čLOVEčina Žlté karty je skvelým nástrojom ako know-how Žltej knihy priniesť okamžite a efektívne medzi všetkých členov firmy.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: